20 Ekim 2013 Pazar

Mutlu Pazarlar Herkese..

Gece geç yatıp sabah geç kalkmak çalışan bayanlara her zaman nasip olmuyor tabi. Son tatil gününde ben de dibine kadar bu durumu kullanıp 12 de kalktım. Ayıp mı? Bence diil. Biz arada bir kahvaltıda patates ve patlıcan kavurması yemeyi seviyoruz. Sona doğru ocağın altını iyice açıp iki tarafını da kızartıyorum.


Geç olsun güç olmasın kahvaltısı koydum adını. En mutlu pazar çatlayana kadar yediğim ve tıka basa doyduğum pazardır:)Deli gibi yiyip doyduktan sonra makinaya çamaşır attım ve kendime güzel bir türk kahvesi yapıp "Uzun Boylu Esmer Adam" isimli bir Woody Allen filmi açtım.Şimdi kahvem bitti ve film izleyerek ütü yapıcam ve akşama da bir arkadaşıma balık yemeye gidicem:) Pek mutlu bi pazar yani.. Umarım sizinki de iyi geçiyordur. Sevgiler:)

6 yorum:

 1. Diyete ne oldu diyete bacım? En son kan veriyordun sen:) öperim

  YanıtlaSil
 2. Mor kadehlere bayıldım, sonra birde kelebekli kahve fincanına bayıldım :)
  Nereden alındı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Senaacım. Mor kadehler Tepe Home, kelebekli kahve fincanı 7 sene önce alındı, hiç hatrımda yok. Ama en kıymetlilerim onlar:)

   Sil
 3. peçeteliklerimiz aynı:)) bende bayılırım kahvaltıda patlıcan ve patates kavurmasına. Birde patlıcan balığı yaparız o da favorim:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Patlıcan balığını duymamıştım bak, ama patlıcanın herşeyi güzel olur.

   Sil

Follow Me From Bloglovin

Follow on Bloglovin