3 Nisan 2014 Perşembe

Evlilik Hazırlığında Olanlar İçin Nikah Şekeri Önerisi

Şeker hamurundan butik kurabiye yapmaya başladığımızdan daha önceki yazımlarımda bahsetmiştim. Bu zevkli uğraşımızın meyvelerini almaya başladığımız şu günlerde yeni yeni denemeler yapmaya devam ediyoruz. Bu işe başlarken aklımdaki ilk figür gelin ve damat şeklinde kurabiye tasarlamaktı. Biraz araştırdıktan sonra gelinin olabildiğince zarif ve damadın olabildiğince asil olduğu sade modellerde karar kıldık. Aşağıdaki ürünler ortağım Seda tarafından yapıldı. Bu akşam üşengeçlik etmezsem ben de bazı başka denemelerde bulunucam. Sipariş almaya başlayınca kendimize olan inancımız da arttı. Daha bir şevkle yolumuza devam ediyoruz :)Gelin ve damat şeklindeki kurabiyeleri nikah şekeri olarak nikah törenlerinde dağıtabileceğiniz gibi, düğünlerde davetlilerin masasına da bırakarak o güzel geceyle ilgili kendinizden bir anı kalmasını sağlayabilirsiniz. Talep edilmesi halinde kurabiyeleri çubuklu olarak hazırlanıp beyaz kovaya takabiliyoruz. Ürünlerimizin tamamı tek tek poşetlenip fiyonklanarak kargoya veriliyor. Ayrıca poşetlerin üzerine isimlerinizin ve tarihin yer aldığı stickerlar zımbalanıyor. Sipariş vermek isteyenler blogtan veya instagramdan iletişime geçebilir.
3 yorum:

 1. Bol sipariş dolu günler.İlk günkü heyecan ve şevkiniz daim olsun.Kurabiyeler çok güzel görünüyor. Eminim çok da lezzetlidirler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel dileklerine teşekkür ederim. Kurabiyemiz de lezzetli evet:) Tarçınlı ve zencefilli:)

   Sil
  2. Merhaba, kurabiyelerin fiyatını öğrenebilir miyim? =) Gelin- damat şeklinde cake popsta yapılabilir mi?Teşekkürler. (dlrfb@hotmail.com)

   Sil

Follow Me From Bloglovin

Follow on Bloglovin