23 Aralık 2014 Salı

Yeniyıl Masasına Hazırlık/ Preparation For The Newyear Table

Kışın en renkli, en eğlenceli ayında Yılbaşı gelmeden, öncesinde yapılan hazırlıklar süslemeler bence yılbaşı gününden daha zevkli. bana hergün yılbaşı nerdeyse bugünlerde. Geçen gün hazırladığım yılbaşı denemesi olan bir masayla biraz fikir vermek istedim. Geçen ay yemek masamızın yan duvarını mora boyamıştık, hatırlarsınız. Aynı morun devamı olan masa örtümü ve 2 sene önce Avon'dan yine bir Aralık ayınd aldığım kırmızı keçe servislerimi ve İkea Peçetelerimi kullanarak basit ama renkli bir yeniyıl masası hazırlamış oldum.

The winters most colorful and entertaining month is December. Before the 31st December comes, the preparations for that night and the decorations are much more funny then the 31st Decembers its self. Past days i have made a quick and easy table design for the dinner. We have paint our one wall to purple, so to suit the wall and table i used purple tablecloth, red American servises and red İkea napkins. 

1 Aralık itibariyle çam ağacımı kurup süslediğim için zaten evde yılbaş havası vardı, yemek masasıyla tam olarak moda girmiş olduk. Sağ taraftaki aynaya yansıyan duvarımın rengini görebilirsiniz. Işık vurduğu için biraz alacalı çıksada, rengi masa örtümle aynı aslında.

İ have done my Xmass tree at the 1st of December so we have already in the mood of the newyear, but with the table design it is completed. İn the right saide of the mirror you can see the color of the wall, it is exactly the same color with the tablecloth.


Kek fanusumun içine, ipi kopan ve artık asamasığım kapı süsümü oturttum, içine bir kadeh ve mum, kenarına da ağacımdan çaldığım melek şeklindeki ağaç süsümü oturttum, böylece masa süsüm de hazır olmuş oldu. Gördüğünüz gibi herşey çok basit  ama bir araya gelince çok renkli. Bu zamanları iyi değerlendirin derim ben, 1 Ocakta bütün bu renkler ve eğlence sona ericek maalesef..

My door decor was broken last year so i put it on a plate and at the middle of it i put a candle in a goblet, completed it with an angle, that taken from the tree. So it is done. Short but colorful diner table is ready:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow Me From Bloglovin

Follow on Bloglovin