10 Nisan 2018 Salı

Kız Çocukları İçin H&M Alışveriş Önerileri


H&M'in Kids kısmını çok kullanan ve ürünlerini kaliteli ve dayanıklı bulan biri olarak mağazaya gidince kalabalıktan, çocuk seslerinden ya da vakit yetersizliğinden yeterince ürünleri inceleyemeyen ve kararsız kalanlar için kendi tercihlerimi fiyatlarını belirterek sizlerle paylaşmak istedim. Umarım faydalı bulursunuz.Eliz şuanda tam 2 yaş 7 aylık ve ben ona aldığım ürünlerin tamamını 2-3 yaş aldım. Eliz'in boyu uzun olduğu halde ve LCW'de 3-4 yaş aldığım halde H&M'in kesimi sanırım geniş olduğu için 2-3 yaş ürünler tam oldu. Üstteki fotoğrafta üzerinde olan elbise uzun kollu sweatshirt kumaşından bir elbise. 3 al 2 öde ürünlerinden biri. Bu elbiseyle birlikte eşofman takımı alarak ürünleri 3 e tamamladım ve böylece bir tanesinin fiyatını ödemedim. Elbisenin normal fiyatı 49,90 TL. Başındaki taç da yine aynı mağazadan ancak fiyatını hatırlamıyorum çünkü 2 sene önce almıştım.


Üstteki eşofman takımı da ayrı ayrı parçalar halinde satılıyor, tek tek fiyatları 40 TL, ancak üstteki elbiseyle birlikte üç al 2 öde kampanyasından faydalanarak satın aldım.


Kot ceket yeni sezon çıt çıtlı düğmeli, kolları hiç dar değil sweatshirtle giydiğinde rahat hareket edebiliyor. Bu aralar tam mevsimi ve üstünden hiç çıkarmıyoruz. İndirimsiz fiyatı 69,90 TL

Bu kot tulumu da online sitesinden aldım ancak henüz elime ulaşmadı. Almadan önce mağazada görmüştüm, rengi fotoğraftakinden biraz daha koyu ve kot rengine yakın. İndirimsiz fiyatı 70 TL.


Fotoğraftaki pembe pantolon yeni sezon, uçları kesik, hafif ipliklenmiş şekilde. Belinde ayarlama lastiği mevcut. Sol bacağında aplike var. Tam skiny olan pantolonları ben tercih etmiyor rahatça koşması oynaması için. Fiyatı indirimsiz 50 TL.  Tavşanlı kolye de bu aralar favorimiz, çok kaliteli bir ürün. Fiyatı 15 TL.Online sitesinde favorilerime eklediğim fiyat performans olarak beğendiğim ürünleri de linklerine ekleyerek listeliyorumMavi yazlık elbise, indirimsiz fiyatı 40 TL, ürün yüzde yüz pamuklu yaz için ideal. Burdan ulaşabilirsiniz.


Büyüğü olsa kendime de almak isteyeceğim modern kesimli bu bikinin indirimsiz fiyatı 50TL, ürüne burdan ulaşabilirsiniz.Bu ikili kot şortların takım olarak indirimsiz fiyatı 70 TL. Tek alışverişte yazın çoğunda üstünde olacak iki renkteki bu kot şortlar bence çok kurtarıcı. Üstüne renk renk tshirtlerle yazı bitirebiliriz bence:) Ürünlere burdan ulaşabilirsiniz.


Tulum etek, yine ben pembeden vazgeçemiyorum maalesef. Siz ürünlerin farklı renklerine bakarsınız bir çoğunun farklı renkleri mevcut. İndirimsiz fiyatı 70 TL, ürüne buradan ulaşabilirsiniz.


Unicornlu mayo, indirimsiz fiyatı 50 TL, ürüne buradan ulaşabilirsiniz.


Bomber ceketin şuanda tam mevsimi. İlkbahar ve sonbahar için ideal, indirimsiz fiyatı 70 TL, ürüne buradan ulaşabilirsiniz.


Üstteki mayo üst diye geçen, özellikle doğum günlerinde tütü giydirmek istediğimizde üstüne bişey uyduramadığımız zamanlarda kurtarıcı olucaktır diye düşünüyorum. Alttan çıtçıtlı body şeklinde. İndirimsiz fiyatı 40 TL. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow Me From Bloglovin

Follow on Bloglovin